Potop u Kranju

on . Posted in Novosti

Kranj, 10.03.2012. HK Triglav vs KHL Grič 4:1

Nakon priprema u Poljskoj, odmah vikend poslije, cure KHL Griča otišle su odigrati zaostalu utakmicu s "deklama" iz HK Kranja.
U prvoj trećini vrlo dobra igra naših djevojaka koje dominiraju nad protivnicama. Naše cure više napadaju i pucaju po golu, no nemaju sreće. Pak nikako da uđe iza golmanice. U 7.05 minuti iz jedne od rijetkih akcija Slovenke zabijaju za 1:0. Naše djevojke preuzimaju inicijativu i više vremena provode u protivničkoj trećini. Minutu prije kraja naša golmanica Petra, zarađuje 2 minute i igramo s igračicom manje. Samo 15. sekundi prije kraja, Slovenke su ponovo u akciji i zabijaju za 2:0.

Triglav Kranj 10.03.2012 0087

Početak 2/3 Slovenke otvaraju nešto agresivnije i več u 2. minuti zabijaju za 3:0. Tada naše "Stingerice" počinju pritiskati a što je rezultiralo s dosta isključenja na obje strane. Naše cure se nedaju i imaju bolju igru tijekom cijele trećine, no nikako da pak uđe u gol. U 14. minuti gužva ispred Slovenske golmanice i naša Anja se najbolje snalazi te smanjuje na 3:1. Do kraja trećine imamo inicijativu ali fali i malo sreće. Minutu i pol prije kraja, Slovenska igračica zarađuje 2. minute tako da otvaramo 3/3 s igračicom više.

Zadnju trećinu naše cure otvaraju dobro i u 4. minuti imamo igračicu više. Cijelu trećinu imamo inicijativu i držimo pak više od protivnica no nemamo sreće. Pak nikako ne želi ući u gol. Više šuteva s naše strane nego sa Slovenske. U 10.30 minuti Slovenke zabijaju za konačnih 4:1. Naše stingerice se ne predaju i napadaju do posljednje sekunde, no sreće nema. Utakmica završava rezultatom 4:1.