Lisice pre veliki zalogaj...

on . Posted in Novosti

KHL GRIC vs HDK MARIBOR 03.11.2012 0068

Dugo očekivana i najavljivana utakmica na domaćem terenu, za Gričke nije bila uspješna. Pred lijepo popunjenom galerijom Zagrebačkog Velesajma i pred oko 300 navijača, cijelu prvu trećinu, djevojke s jedne i druge strane ispitivale su snagu protivnica. Na odmor se otišlo sa rezultatom 0:0.

No odmah na početku 2/3, Mariborčanke pritišću te već nakon samo 42 sekunde postižu prvi pogodak. Još se Gričke nisu niti oporavile od prvog gola, uslijedio je novi napad te u 5. minuti druge trećine Lisice povećavaju vodstvo na 0:2. Šest minuta kasnije, Pia Pren povećava vodstvo na 0:3, a odmah dvije minute kasnije Ana Pršina zabija za sada već nedostižnih 0:4.
Da mreža Mariborčanki ne bi ostala netaknuta, pobrinula se Ela Filipec i u 34. minuti pogađa za 1:4.
Do kraja druge trećine, naše Gričke pritisnule su Slovenke i nisu ima dale da dišu. Zaredalo se tu nekoliko lijepih akcija no nisu urodile plodom. Na odmor se otišlo rezultatom 1:4.
Zadnja trećina započinje žestokom igrom naših Stingerica i stvaraju se dobre prilike. Nažalost, pločica nikako da se nađe iza leđa golmanice Confidenti Ines.
Točku na I u ovom okršaju tri i pol minute prije kraja susreta, stavlila je Confidenti Sara i zapečatila sudbinu Gričkih rezultatom 1:5.
Iako rezultat nije nikako povoljan po domaće cure, publika je mogla uživati u lijepoj igri cura s obje strane.

KHL Grič - HDK Maribor 1:5 (0:0, 1:4, 0:1)