Završnica za infarkt

on . Posted in Novosti

U pomalo čudnoj utakmici, u kojoj je trener i izbornik "dekli z Kranja" u jednom času skoro prekinuo utakmicu i napustio led sa svojim "puncama" te zaradio isključenje sa klupe, Gričke su pokazale da znaju odigrati do zadnje sekunde i ostati hladne glave.

Golovi su padali naizmjenično sve do kraja 2/3 kada su Gričke otišle na odmor sa prednosti od dva pogotka pri rezultatu od 4:2.
No onda, odmah na početku zadnje trećine, hladan tuš. U samo 37 sekundi, Orlice zabijaju 2 komada i poravnavaju rezultat na 4:4.

Prema načinu na koji su postigle ta dva gola, izgledalo je kao da je uslijedio raspad plavih cura i da kreće katastrofa… Da, katastrofa se i dogodila, samo ne za Gričke. Ova dva nesretna pogotka, dobrano su ohladile glave našim pucama, te u samo pet minuta od prethodnog šoka, Ana Širanović pogađa za 5:4… I tada se otvorilo… Svake dvije minute, Gričke su zabijale po jedan pogodak i tako do kraja. Na zvuk sirene i kraj utakmice, semafor je pokazivao 10:4 za domaće cure.

Uz malo žešću igru, kako to i priliči vječitim rivalkama, igra je protekla dobro za nas no ne i za gošće. Ovom pobjedom Gričke su upisale nova tri boda te učvrstile prvo mjesto na tablici sa 24 boda.
Sutra u nedjelju 26.01.2014. očekuje nas uzvratna utakmica u Kranju.

KHL Grič - HK Triglav 10:4 (1:2, 3:0, 6:2)